Pomysł na InspireBox | Amazeme.pl

Pomysł na InspireBox

jak powstał inspire box

Wszyscy wiemy, że wiek nastoletni to czas intensywnych przemian, czas odkrywania siebie,  szukania swojego „JA”. Właśnie wtedy od nastolatek wymaga się podejmowania ważnych decyzji życiowych, ukierunkowania się i podjęcia pierwszych kroków w ścieżce kariery. Nic więc dziwnego, że wiele z Was jest zagubionych. I my to rozumiemy!

Właśnie dla dziewczynek w wieku 11-16 lat stworzyliśmy Inspire Box!

Z nim możecie znaleźć najlepsze produkty dla nastolatek i wybierać te, które pasują do was. Z nim, co miesiąc odkrywacie najnowsze trendy na rynku, testujecie kosmetyki naturalne, rozwijacie swoje pasje, dekorujecie z nami swoje otoczenie, które (bądźmy szczerzy…) ma ogromny wpływ na nasze działania. Co miesiąc, w boxie, oprócz produktów dla nastolatek, znajdziecie zestaw DIY „zrób to sam”. Dzięki temu, co miesiąc, tworzycie z nami coś pięknego, rodem z Pinterest! I to własnymi rękami!

Inspire Box nie tylko inspiruje, ale też czyni z Was świadomych konsumentów!

Przedstawiamy Wam produkty godne uwagi, świetnie wykonane, ekologiczne i naturalne. Dzięki temu, mamy nadzieję, że w przyszłości również będziecie wybierać takie produkty, a świat będzie wtedy dużo lepszy!

Jesteście dla nas inspiracją! Inspirujmy się wzajemnie!

AmazeMe - Inspire Box dla nastolatek