DIY: Jeansy w kolorowe plamy | Amazeme.pl | Dla nastolatek i nie tylko!

DIY: Jeansy w kolorowe plamy

Diy: Jeansy w plamy - amazeme.pl

Jeśli lubisz bawić się modą, a przy okazji trochę pobrudzić sobie ręce, mamy coś dla Ciebie! Co powiesz na zabrudzenie spodni… oczywiście w najpiękniejszy sposób. Dzisiejsze DIY – Jeansy w kolorowe plamy to już prawdziwy hit, pojawiają się wszędzie – i na wybiegach mody, i na ulicach! Dlatego stworzyliśmy własną wersję tego kolorowego trendu. Tobie też się spodoba!

Jeansy – są w każdej szafie!

Spodnie jeansowe to prawdziwy klasyk. Są zawsze dorym wyborem, ale czasami po prostu czujemy potrzebę odświeżenia naszego wyglądu! Malowane dżinsy szturmem podbiły świat mody, więc zdecydowaliśmy, że zamiast wydawać pieniądze na nowe spodnie, zrobimy własne! I użyliśmy starych jeansów, w których chodziłyśmy sporadycznie. Dzięki takiemu odświeżeniu nakładamy je codziennie!

DIY jeansy w plamy – czego potrzebujesz, aby wykonać projekt?

  • pędzle
  • farbę do tkanin w kilku kolorach
  • jeansy

POMYSŁ! Jeśli nie masz w swojej szafie takiej pary, którą chcesz zafarbować, możesz kupić dżinsy w sklepie z używaną odzieżą. Tam, w super cenie można znaleźć prawdziwe perełki! Dzięki temu, sprawdzisz też, czy w ogóle spodoba Ci się ten trend w Twojej szafie.

Jak wykonać DIY Jeansy w kolorowe plamy – Krok po kroku

Diy: Jeansy w plamy - amazeme.pl
Diy: Jeansy w plamy – amazeme.pl

Krok 1

Zaplanuj swój projekt. Oznacza to wybór palety kolorów i przemyślenie wszelkich wzorów, które chcesz nanieść na spodnie. My, jako fanki pasteli, zdecydowałyśmy się na następujące kolory: niebieski, różowy, złoty, zielony.

Krok 2

Najpierw zrób bazę – zawsze dobrze jest zacząć od najjaśniejszego koloru, jakiego zamierzasz użyć – ponieważ w rzeczywistości rozjaśnia on kolejne kolory. Dopiero później używaj ciemniejszych kolorów. Użyj małego pędzelka, aby skoncentrować się na obszarach takich jak szew kieszeni lub zewnętrzna krawędź obszaru kolan. Aby zrobić rozmazane plamy używaliśmy naszych palców! 🙂 Końcowy efekt, który chcemy uzyskać, to raczej nierówne plamy, tak jakby na spodnie wylała się farba.

Diy: Jeansy w plamy – amazeme.pl

Krok 3

Przygotuj się na bałagan! Rozpryskaj po warstwie każdego koloru. Aby stworzyć wspaniały wzór rozprysków, dodaj odrobinę wody do farby, zanurz pędzel, a następnie drugą ręką lekko uderzaj w pędzel przesuwając go na boki.

Krok 4

Baw się kolorem i wzorem! Możesz po prostu dalej rozpryskiwać farbę, ale możesz dodać inne detale, aby jeansy nie wyglądały jedynie jak produkt uboczny z imprezy przy malowaniu domu 🙂 Namaluj delikatne kwiaty, gwiazdki, zrób napisy! Och, tak, i nie zapomnij o tylnych kieszeniach!

Wykonałaś z nami swoje jeansy w plamy? Oznacz nas na Instagramie!

Do zrobienia tego projektu zainspirowała nas Ladugugu!

To może Cię zainteresować:

Inspire Box Summer Flashback to doskonały prezent dla nastolatki! – sprawdź co jest w środku.

CZYTAJ NASZEGO BLOGA

SPRAWDŹ INNE PROJEKTY DIY DLA NASTOLATEK

Dodaj komentarz