Grudniowy Inspire Box | Amazeme.pl - box dla nastolatek

Grudniowy Inspire Box

Inspire Box grudzień - Amazeme.pl - box dla nastolatek

Wiemy, że czekaliście na grudniowego Inspire Boxa. Zatem już teraz przedstawiamy wam produkty, które można znaleźć w grudniowym wydaniu.


W tym miesiącu odstaliście od nas akcesoria do stworzenia zegara na ścianę. Aż prosił się zimowy motyw ze śnieżkami, reniferami i czapkami Mikołajów, ale zgodnie uznaliśmy, że zegar powinien posłużyć nam dłużej niż tylko w okresie świątecznym, dlatego przedstawiliśmy wam lekki i dziewczęcy projekt pasujący do większości waszych pokoi. Pamiętajcie jednak, że możecie zrobić swój własny projekt i stworzyć magiczny, świąteczny zegar, jeśli tylko chcecie!

Inspire Box grudzień - Amazeme.pl

Inspire Box grudzień zawiera:

  • kalendarz nastolatki 2019

Pozwoli zaplanować wszystkie zajęcia szkolne i pozaszkolne! Dodatkowo jest wyposażony w część notatnikową i adresową.

  • olejek arganowy do włosów

Ten produkt to mistrzostwo świata! Nawilża, wygładza, odżywia, chroni przed mrozem, a przy tym jest meeeega wydajny bo wystarczy tylko kropelkę rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na włosy. I coś jeszcze… obłędny zapach!

  • łagodząca maseczka do twarzy Vianek

Oczyszczająca maseczka z białą glinką przeznaczona do cery wyjątkowo wrażliwej i skłonnej do podrażnień nadaje się do każdego rodzaju skóry. 

  • magnetyczne klipsy

Idealnie pasują do waszego nowego kalendarza nastolatki! Ale poradzą sobie też z nieuporządkowanymi notatkami lub posłużą jakos zakładka do książki!

  • projekt DIY „zegar”

Wszystkie akcesoria potrzebne do zrobienia tego pięknego zegara znajdziecie w naszym boxie. A instrukcja wykonania projektu krok po kroku już znajduje się na blogu –> DIY: zegar ze złotymi wskazówkami
–> DIY: Zegar skandynawski

Dodaj komentarz