Styczniowy Inspire Box | Amazeme.pl

Styczniowy Inspire Box

Inspire Box styczeń - Amazeme.pl

Większość naszych boxów już jest w waszych rękach, zatem nie musimy dłużej trzymać was w niepewności… i prezentujemy zawartość styczniowej edycji!


Jeśli należycie do grupy osób, które nie potrafią obojętnie przejść obok marmurkowych akcesoriów wnętrzarskich, to będziecie zachwycone naszym styczniowym projektem DIY. W boxie dostarczyliśmy wam wszystkie rzeczy potrzebne do odtworzenia pięknej, marmurkowej podstawki na biżuterię lub inne drobiazgi!
Niemożliwe do zrobienia samemu? Trochę wiary w siebie dziewczyny! Taki bajer stworzycie same… no może jedynie z pomocą naszego styczniowego boxa!

Marmurkowa podstawka DIY - Amazeme
Marmurkowa podstawka DIY – Amazeme

Inspire Box w styczniu zawierał:

  • krem do rąk z linii Fit Lovers – wegański, naturalny, bez SLSów i innych niepotrzebnych składników, a w dodatku o boskim zapachu arbuza! My już czujemy lato!
  • niebanalne skarpetki Many Mornings – te skarpetki „nie do pary” kładą kres nudnym porankom! Zakładasz je rano i uśmiech sam pojawia się na twarzy 🙂
  • koreańska maseczka Animal – może skład nie jest w stu procentach taki, jaki chcielibyśmy, ale te maseczki traktujemy trochę jak gadżet! Dlaczego? Bo urozmaicają codzienną pielęgnację naszej twarzy i pozwalają na chwilę przeobrazić się w lisa, wydrę, tygrysa… Fajnie prawda?
  • zestaw gumeczek do ścierania – zabawne gumeczki, które pozwolą przetrwać niejedną nudną lekcje! 😉
  • zestaw DIY zawierał: dwie gliny samoutwardzalne w kolorze białym i szarym, papier ścierny, permanentny złoty marker. Instrukcja projektu tutaj: DIY: Marmurkowa podstawka
Inspire Box styczeń - Amazeme.pl
Inspire Box styczeń – Amazeme.pl

POLECAMY

Zrób z nami inne projekty! 
DIY:ZEGAR ZE ZŁOTYMI WSKAZÓWKAMI

Sprawdź, jakie niespodzianki włożyliśmy do poprzednich boxów!
INSPIRE BOX LISTOPAD 2018
INSPIRE BOX PAŹDZIERNIK 2018

Dodaj komentarz