5 błędów, które popełniasz kupując prezent dla nastolatki | Amazeme.pl

5 błędów, które popełniasz kupując prezent dla nastolatki

Jaki present dla nastolatki? - Amazeme.pl - Inspire Box

Prezenty kupujemy na wiele okazji: urodziny (oczywiste), święta (oczywiste), Dzień Dziecka (oczywiste), zakończenie roku szkolnego (w ramach nagrody za ciężką naukę), na zakończenie wakacji (bo jakoś trzeba sobie poprawić humor), i wiele innych. Prawdopodobnie nie sprawi nam problemu wybranie prezentu dla nas samych, ale dla kogoś bliskiego już tak! A jeśli prezent wybieracie dla nastolatki, to macie dodatkową trudność!

Aby ułatwić Wam zadanie, przygotowaliśmy listę błędów, które najczęściej popełniacie kupując prezent dla nastolatki. Zapamiętajcie i starajcie się ich unikać, a Wasz prezent zawsze już trafi w gust obdarowanej osoby!


Jakie błędy popełniasz kupując prezent dla nastolatki:

  1. Wybierasz prezent, który podoba się wyłącznie Tobie
  2. Nie zwracasz uwagi na opakowanie
  3. Kupujesz prezent niespodziankę = prezent nietrafiony
  4. Kupujesz gotową, materialną rzecz, a przecież liczy się coś więcej
  5. Wybierasz drogi prezent bo uważasz, że jest lepszy

Wybierasz prezent, który podoba się wyłącznie Tobie

Niestety trochę przemawia tu psychologia i zwyczajne zachowanie naszego mózgu, bo przecież naturalnie nasz wzrok idzie w kierunku rzeczy, które podobają nam się i same chciałybyśmy dostać w prezencie. Pamiętajmy jednak o preferencjach osoby, którą chcemy obdarować. Weź pod uwagę kolorystykę, którą wybiera, muzykę, której słucha, zastanów się czy czyta kryminały, a może książki fantasy? 

Nie zwracasz uwagi na opakowanie

Często mówi się, że ładne opakowanie sprawia, że prezent bardziej nam się podoba. Czasem do tego stopnia, że wręcz nie mamy ochoty go otwierać, aby nie zniszczyć opakowania! Twój prezent nie musi być drogi, lecz podarunek zapakowany w pudełko, przewiązany wstążką, pachnący i z dedykacją napisaną przez Ciebie własnoręcznie sprawi, że pierwsze wrażenie będzie niezapomniane. Właśnie dlatego nasze prezenty – Inspire Box – zawsze pięknie się prezentują i niesamowicie pachną! 

Kupujesz prezent niespodziankę = prezent dla nastolatki nietrafiony

Ok, wszyscy się zgodzimy, że niespodzianki są super. Pod warunkiem, że w środku prezentu znajduje się coś, co nas zachwyci. Nietrafiony prezent to najgorsza z możliwych opcji na urodzinach czy innych okazjach. Jeśli kompletnie nie masz pomysłu na prezent, porozmawiaj z kimś, kto zna Tę osobę, np. Mama nastolatki, siostra, koleżanka z dodatkowych zajęć języka angielskiego. Możesz dowiedzieć się od nich ciekawych rzeczy np. co jej się ostatnio spodobało na Pinterest (poszukaj podobnego produktu), jakie miała plany na weekend (pomóż je zrealizować), może skończyła już ulubiony serial na Netflixie, który powstał w oparciu o książkę (poszukaj autora i kup jej następne części), może akurat szukała ciekawego DIY do zrobienia w wolnym czasie (podaruj jej Inspire Box z projektem DIY do zrobienia)? 

Prezent niespodzianka dla nastolatki nadal może być kuszącą opcją – rozumiemy to! Jeśli tak, zadbaj wtedy o zróżnicowane, drobne produkty. Lepiej podarować zestaw kosmetyków lub gadżetów, z których kilka powinno się spodobać jubilatce, niż zaryzykować z jedną rzeczą, która może się okazać totalną klapą!

Inspire Box jest ciekawą opcją prezentu niespodzianki ponieważ znajdziesz w nim różne produkty: kosmetyki, gadżety, elementy wystroju pokoju nastolatki, i wiele innych. Zawsze będzie tam coś, co się spodoba!   

Kupujesz gotową, materialną rzecz, a przecież liczy się coś więcej

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze prezenty to takie, które niosą ze sobą dodatkową wartość. Pomyśl o tym, jak sprawić, aby Twój prezent stał się wyjątkowy i żeby łączył się ze wspaniałymi wspomnieniami. Nasza sugestia jest taka, aby spędzić więcej czasu z osobą obdarowaną. Jeśli kupiłaś dla koleżanki zestaw kosmetyków, wykorzystaj okazję i kup kilka dodatkowych sztuk maseczek. Zróbcie wspólny wieczór SPA. Możesz również zamówić dwa Inspire Box i razem wykonać projekt DIY! To będzie niezapomniany moment! Pamiętaj, aby upamiętnić go na zdjęciach i przesłać koniecznie naszej ekipie! 😉 

Wybierasz drogi prezent dla nastolatki, bo myślisz, że jest lepszy

Jeśli kupujesz drogi prezent, aby zaimponować obdarowanej osobie – to nie tędy droga. Wysoka cena prezentu nie zagwarantuje Ci tego, że podarunek się spodoba. Twój podarunek powinien nieść ze sobą wartość, a to nie ma nic wspólnego z ceną. Pierwszą rzeczą jaką powinien spełniać Twój prezent dla nastoletniej przyjaciółki/dziewczyny/córki to użyteczność!

To może Cię zainteresować:

Śledź nas na Facebooku i Instagramie!

Wykonaj nasz najnowszy projekt DIY: Koszulkę tie dye

Wspieraj samoakceptację z Inspire Box

Zobacz inne projekty DIY

Dodaj komentarz