Lutowy Inspire Box | Amazeme.pl

Lutowy Inspire Box

Inspire Box luty - Amazeme.pl

Box w tym miesiącu krył w sobie nie lada niespodzianki, a projekt DIY to oryginalny prezent (dla Ciebie jak i dla innych!). Zresztą, sami się przekonajcie czytając listę produktów!


Inspire Box luty zawierał:

  • Peeling-guma Dushka – Naturalny peeling o genialnej konsystencji ciągnącej się guuuumy! W składzie same naturalne składniki, sól i cukier, które delikatnie złuszczają oraz olejki, dzięki którym skóra będzie gładka i aksamitna.
  • Bransoletka z hematytem – Delikatna bransoletka z piórkiem z hematytu, który mieni się tęczowymi barwami. Jest przymocowany na sznureczkach sprowadzanych z USA, super wytrzymałych i wodoodpornych. Możesz w niej spokojnie spać i kąpać się!
  • Kula do kąpieli Nacomi – Pomarańczowa kula do kąpieli wzbogacona masłem shea i olejem macadamia pomoże odprężyć się po ciężkim dniu i zadba o Twoją skórę.
  • Zdrowe żelki – Kto ich nie lubi? A te, które właśnie dostałaś, to po prostu ich zdrowsza wersja, bez dodatku cukru i konserwantów!
  • Projekt DIY – W tym miesiącu zrób razem z nami wyjątkową, personalizowaną filiżankę dla siebie lub dla ukochanej osoby (w końcu luty to miesiąc miłości!) Filiżanka będzie wypiekana, dlatego będziesz mogła codziennie jej używać i bez obaw myć! Instrukcja wykonania projektu: DIY: Filiżanka Tygrys

Zobacz recenzje lutowego boxu na kanale Aleboda: Recenzja lutowego boxu

Sprawdź poprzednie edycje Inspire Box:

Styczeń

Grudzień

Dodaj komentarz