Must have nastolatki 2020: 6 rzeczy, które musisz mieć! | Amazeme.pl

Must have nastolatki 2020: 6 rzeczy, które musisz mieć!

Must have nastolatki 2020 - Amazeme.pl - Prezent dla nastolatki

Bądźmy szczerze, lista rzeczy must-have tak na prawdę nie ma końca. Ale nasza ekipa wybrała (z trudem!) 6 rzeczy, które każda nastolatka powinna mieć w 2020 roku. Sprawdźcie czy wszystko już macie!

Oto lista must-have nastolatki w 2020 roku:

1. Plecak Kanken

Zdj. Plecak Kanken – www.kanken.pl

Kultowe plecaki cenionej marki Fjallraven to już nie jest trend jednego sezonu. Pojemne, wygodne, kolorowe plecaki podbiły serca nastolatek (i nie tylko!) na całym świecie! Jeśli jeszcze nie widziałyście ich kolekcji to wpadajcie koniecznie na ich stronę.

2. Ciekawy case na telefon

fot. Pexels.com

Case’y są przede wszystkim użyteczne. Stłuczona szybka lub popękana obudowa telefonu to zdecydowanie nie jest najprzyjemniejsza rzecz. Ale kto powiedział, że w parze z użytecznością nie może iść ładny wygląd!

No i bądźmy szczere, jest w czym wybierać! Dostępne są wszystkie kolory tęczy, można też nanieść własną grafikę lub grawer.

Fajne case’y znajdziecie tu i tu.

3. Ubrania tie-die

Najmodniejszy print tego lata (i nie tylko lata!) to ubrania farbowane metodą „tie-die”. Opcji znów jest wiele, od zwykłej koszulki po całe komplety dresowe. Taki outfit zdecydowanie powinien znaleźć się na Twojej liście must-have nastolatki.

DIY: Koszulka tie dye - Amazeme.pl - Prezent dla nastolatki
https://amazeme.pl/diy-koszulka-tie-dye/

Farbowanie tą metodą możemy również wykonać same. Wystarczy użyć barwnika do tkanin i wybranej części garderoby. Jeśli masz ochotę wykonać taki projekt DIY, sprawdź instrukcję krok po kroku „Jak wykonać koszulkę tie-die?

Pamiętaj o tym, że to świetny pomysł na ponowne użycie ubrań, w których przestałaś już chodzić. Zrób przegląd szafy, przygotuj jednolite, jasne ubrania (najlepiej sprawdzą się białe) i nadaj im drugie życie!

4. Gumki do włosów „scrunchie”

Must-have nastolatki - Amazeme.pl - Prezent dla nastolatki
Fot. Pexels.com

Te kolorowe akcesoria do włosów to jedna z najbardziej pożądanych rzeczy ostatnich miesięcy. Możemy zaszaleć z kolorami i materiałem, od bawełny po zamsz. Najlepsze dla Twoich włosów będą jednak jedwabne scrunchie. Takie gumki nie odgniatają ich i nie plączą. Są jednak stosunkowo drogie z uwagi na sam materiał użyty do ich wytworzenia.

5. Bidon na wodę

Wszystkie wiemy, że należy pić jak najwięcej wody. I o ile będą w domu, jeszcze udaje nam się sięgać po szklankę z wodą regularnie, o tyle wychodząc z domu często zapominamy i jej piciu na wiele godzin.

Must have nastolatki 2020 - Amazeme.pl - Prezent dla nastolatki
Fot. Pexels.com

Pomóc może nam w tym designerski bidon, który zawsze będziesz chciała mieć pod ręką. Zwróc uwagę na specyfikację techniczną bidonu lub dowiedz się od sprzedawcy, czy materiał, z którego powstał, jest wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia. Wybieraj szczególnie takie, które będą opatrzone informacją „BPA free” oraz „BPS free”.

Najbezpieczniejszą formą będzie oczywiście szklany bidon, ale bądźmy realistkami, chyba nikt z nas nie zaryzykuje noszenia do szkoły takiego bidonu 😉 chyba, że nie przeszkadza nam powódź w torbie lub plecaku! Warto więc poświęcić chwilę na nalezienie odpowiedniego sprzętu, który zadba o nasze zdrowe nawyki.

6. Ładny planner lub kalendarz

Must have nastolatki w 2020 rook - Amazeme.pl - Present dal nastolatki
Fot. Pexels.com

Wiemy, że 2020 nie sprzyja planowaniu… No ale nadal mamy przecież jakieś obowiązki, szkołę, uczelnię i zajęcia dodatkowe. Czy nam się to podoba, czy nie, musimy planować naszą codzienność.

Piękne kalendarze i planery znajdziemy np. w Empiku.

Jeśli zastanawiasz się co kupić nastolatce na urodziny, może warto rozważyć rzeczy z tej listy?


To może Cię zainteresować:

Projekt DIY z koszulką tie dye znajduje się w Inspire Box Summer Flashback – możesz go kupić tutaj.

Wykonałaś z nami swóją koszulkę tie dye? Oznacz nas na Instagramie!

CZYTAJ NASZEGO BLOGA

SPRAWDŹ INNE PROJEKTY DIY DLA NASTOLATEK

Dodaj komentarz