Sierpniowy Inspire Box | Amazeme.pl

Sierpniowy Inspire Box

PREZENT DLA NASTOLATKI - Inspire Box - Amazeme.pl - pomysł na prezent dla dziewczyny

Ten box łączy w sobie końcówkę lata i zbliżający się rok szkolny i akademicki. Dlatego znalazły się tam wyjątkowe produkty kosmetyczne i designerskie gadżety, z których każda z was będzie zadowolona!


Inspire Box sierpień zawierał:

  • żel pod prysznic Dushka – Deserowy żel o zapachu gumy do żucia lub truskawkowo-bananowego smoothie! Naturalne olejki w jego składzie nawilżają skórę, nie pozostawiając tłustej warstwy, a piękny zapach przypomni ci beztroskie dzieciństwo i poprawi humor!
  • Naturalna maska do włosów Hungry Hair – Podaruj swoim włosom zastrzyk energii z maską Hungry Hair! Wypełniona składnikami odżywczymi pochodzenia naturalnego, bogatymi w antyoksydanty, zawierającymi substancje energetyzujące, odświeżające i tonizujące. Idealna na poprawę kondycji włosów po lecie!
  • Zestaw „back to school” – Aby powrót do szkoły czy na uczelnię był przyjemniejszy, wyszukaliśmy najładniejsze przybory, które przydadzą się Wam po wakacjach. Zestaw zawiera: pozłacany notes, kołonotes muszelkę, mini gumeczki w kształcie uroczych serduszek i designerskie karteczki znaczniki!
  • projekt DIY „zrób to sam” – W sierpniu projekt DIY to organizer ścienny na drobiazgi. Organizer nie tylko pięknie zdobi ściany, ale też pozwoli wam wprowadzić porządek w pokoju! Powieś na nim okulary przeciw słoneczne, klucze lub inne drobiazgi, bez których nie ruszasz się z domu. Instrukcja do odtworzenia projektu: Organizer ścienny

Dodaj komentarz